Skúsenosti

Počuli ste už o Eraclea Mare a hľadáte niekoho, kto už má skúsenosti s týmto talianskym letoviskom?

S rodinou som ho navštívil už niekoľkokrát a môžem Vám potvrdiť, že ak hľadáte miesto pri mori, kde je príjemná atmosféra, dobré ceny, pláže a kde si naozaj môžete s rodinou oddýchnuť, Eraclea Mare je ideálna voľba.

Aké sú najväčšie výhody Eraclea Mare pre Slováka, či Čecha? Je ich hneď niekoľko:

Eraclea Mare je veľmi blízke prímorské stredisko – z Bratislavy sa sem autom dostanete príbližne za šesť hodín – viac informácií nájdete na stránke Cesta.

Eraclea Mare je relatívne lacné stredisko – v porovnaní s okolitými známejšími mestami sú ceny ubytovania, stravy, či služieb nižšie (vychádzam zo svojich pozorovaní). Viac o tom, ako si vybrať správne ubytovanie nájdete na stránke Ubytovanie, ako sa najlepšie najesť nájdete na stránke Strava.

Eraclea Mare je blízko mnohých atrakcií a zaujímavých miest – keď nás prestalo baviť čľapkať sa v mori, jednoducho sme sadli do auta, prešli pár kilometrov a preniesli sa buď tisícky rokov v čase, alebo nechali decká vyblázniť sa v zábavnom parku, možností je skrátka fúra. Viac o nich píšem na stránke Aktivity v okolí.

Pláže – veľmi dôležitá súčasť každej letnej dovolenky pri mori. Eraclea Mare dostala každý rok, čo tam chodíme talianske ocenenie pre pláže najvyššej kvality a čistoty – Bandiera blu. Ako to na pláži v Eraclea Mare vyzerá sa dozviete na stránke Pláž

No a ak na tomto webe nenájdete práve tie informácie o Eraclei, ktoré hľadáte a chceli by ste sa ma spýtať priamo, kontakt na mňa nájdete na stránke Kontakt.

Eraclea Mare sa stala srdcovkou celej našej rodiny, takže Vám rád odovzdám skúsenosti, ktoré sme za tie roky v tomto letovisku nadobudli a tipy, ktoré sme spoločne objavili 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.